Wheelylift

Pomysłodawcą projektu i twórcą firmy jest Holender Jules Sypkens. Gdzie jak nie w Holandii problem z przechowywaniem rowerów jest największy. Widząc ten kłopot oraz przestarzałe metody wieszania rowerów wymagające od nas codziennego dźwigania Jules zdecydował się na zaprojektowanie produktu, dzięki któremu lekko i szy...

Pomysłodawcą projektu i twórcą firmy jest Holender Jules Sypkens. Gdzie jak nie w Holandii problem z przechowywaniem rowerów jest największy. Widząc ten kłopot oraz przestarzałe metody wieszania rowerów wymagające od nas codziennego dźwigania Jules zdecydował się na zaprojektowanie produktu, dzięki któremu lekko i szybko będzie można powiesić rower na ścianie.


Potrzeba matką wynalazku w tym przypadku jest najlepszym określeniem. W 2012 roku po stworzeniu prototypu Sypkens stworzył firmę Wheelylift. Co ciekawe zdecydował się na prowadzenie produkcji nie w Azji, lecz w Europie, więc każdy produkt ma na sobie naklejkę made in Holland. Właściciel często podkreśla dumę z tego powodu.


Misją firmy jest wyposażenie przestrzeni w te unikalne windy. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno do użytku prywatnego, jak i szkół, wspólnot mieszkaniowych, firm czy urzędów. Wszędzie tam, gdzie przed pracą zostawimy swoje rowery, będą bezpieczniejsze i zajmą mniej miejsca.


Produkty firmy Wheelylift wyróżniają się trwałością, prostotą i funkcjonalnością. Sprzedaż firmy w 2017 roku wyniosłą ponad 20 tys. egzemplarzy, niewątpliwie ważne w osiąganiu sukcesów jest uczciwe podejście do klienta oraz niezawodność. Urządzenia są na tyle proste, że po prostu się nie psują.


Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem Wheelylift w Polsce. Produkty są oryginalne i zapewniamy pełną gwarancję na produkty, który musimy szczerze polecić.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji