Techlife

Firma Techlife to dynamicznie rozwijająca się marka wysokiej jakości sprzętu elektronicznego w Europie. Marka Techlife powstała z miłości do najnowszych technologi, a wszystkie nasze oferowane produkt są sprawdzanie w rygorystycznych testach, dzięki czemu nasz Klient docelowy otrzymuję gwarancję produktów wysokiej jakości z gwarancją u Po...

Firma Techlife to dynamicznie rozwijająca się marka wysokiej jakości sprzętu elektronicznego w Europie. Marka Techlife powstała z miłości do najnowszych technologi, a wszystkie nasze oferowane produkt są sprawdzanie w rygorystycznych testach, dzięki czemu nasz Klient docelowy otrzymuję gwarancję produktów wysokiej jakości z gwarancją u Polskiego dystrybutora.


Głównym celem Techlife jest projektowanie, konstruowanie i produkcja najwyższej jakości urządzeń elektrycznych m.in.: wózki inwalidzkie elektryczne, przystawki do wózków inwalidzki, hulajnogi elektryczne i inne pojazdy elektryczne. Techlife jako jeden z nielicznych gwarantuję Swoim klientom profesjonalną pomoc przed zakupem oraz po zakupie, My zdajemy sobie sprawę z indywidualnych wymagań klientów oraz dbamy o największą satysfakcję klienta. Wszystkie nasze produkty wysyłamy kurierem DHL, Fedex lub DPD, a pojazdy elektryczne zostają sprawdzane przed wysyłką i są pakowane w wytrzymałe opakowania, które gwarantują, że produkty są dostarczane w 100% sprawne i niezniszczone.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów