Stigo

Stigo to projekt, który narodził się w głowach Estońskich inżynierów w roku 2013. Firma stworzyła tylko jeden produkt jednak dopracowała go w taki sposób, że odmienił on myślenia ludzi o pojazdach typu skuter. Do dnia premiery Stigo, każdy kojarzył skuter jako duży i ciężki pojazd o wadze do 100kg, który należy trzymać w garażu lub po prostu pod...

Stigo to projekt, który narodził się w głowach Estońskich inżynierów w roku 2013. Firma stworzyła tylko jeden produkt jednak dopracowała go w taki sposób, że odmienił on myślenia ludzi o pojazdach typu skuter. Do dnia premiery Stigo, każdy kojarzył skuter jako duży i ciężki pojazd o wadze do 100kg, który należy trzymać w garażu lub po prostu pod domem.

Stworzenie produktu, który przewraca do góry nogami ten pogląd na skuter elektryczny stało się nie lada wyzwaniem któremu w 100% sprostała niniejsza firma.

Skuter elektryczny STIGO waży jedyne 13,4kg co pozwala na jego przenoszenie, schowanie do bagażnika czy wniesienie po schodach.

Zasięg i prędkość maksymalna zostały zminimalizowane do takich jakie faktycznie użytkownik potrzebuje. Ze statystyk wynika iż 80% użytkowników skutera nie pokonuje dziennie większych odległości niż 20km. Stąd też zasięg na poziomie 40km jest w pełni wystarczający do codziennego przemieszczania się. Skuter rozpędza się do 25km/h.

Stigo został wyposażony we wszystko środki bezpieczeństwa aby użytkownik był dobrze widziany na drodze. Skuter posiada światłą przednie, tylnie oraz odblaskowe.

Marka Stigo to firma, która skupiła się na jednym produkcie lecz jest on dopracowany niemal do perfekcji.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji