Rowery elektryczne składane

Rowery elektryczne składane idealnie nadają się jako codzienny środek transport do pracy czy szkoły.

Ich największą zaletą jest możliwość złożenia do bardzo małych rozmiarów oraz wniesienia ze sobą np. do biura gdzie zajmują mało miejsca. Wszystkie składane rowery elektryczne posiadają regulację wysokości kierownicy oraz siodełka, co daj...

Rowery elektryczne składane idealnie nadają się jako codzienny środek transport do pracy czy szkoły.

Ich największą zaletą jest możliwość złożenia do bardzo małych rozmiarów oraz wniesienia ze sobą np. do biura gdzie zajmują mało miejsca. Wszystkie składane rowery elektryczne posiadają regulację wysokości kierownicy oraz siodełka, co daje nam możliwość dopasowania roweru do naszego wzrostu. Podobnie jak w przypadku klasycznych rowerów składanych łamie się rama główna przez co uzyskujemy minimalny rozmiar po operacji złożenia oraz stosunkowo symetryczną bryłę.

Zalety rowerów składanych

Rowery elektryczny posiadają tryby wspomagania jazdy, w zależności od producenta są one obsługiwane przez komputer na kierownicy lub specjalnie przygotowaną do tego aplikację. W naszej ofercie posiadamy również rowery składane z manetką gazu, w tym przypadku możemy dojechać do docelowego miejsca bez zrobienia choćby jednego obrotu korbą (oczywiście nie zachęcamy).

Rowery składane rozwiązują również problem przewożenia, jeżeli nie masz możliwości przewożenia roweru na dachu samochodu to w przypadku składów można bez większych kłopotów po prostu włożyć je do bagażnika.

Zasięgi rowerów są bardzo różne w zależności od producenta, mocy silnika oraz trybu jazdy. Rowery składane przeznaczone są jednak do jazdy na krótkich odcinkach, dlatego realny zasięg przy wspomaganiu na ogół nie przekracza 50km.

Rowery elektryczne składane to kompaktowość i wygoda szczególnie dla osób, które często przenoszą rower lub przewożą innymi środkami transportu.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów