Razor

Firma Razor powstała w 2000 roku w Kalifornii. Głównym atutem firmy Razor jest to, że przykłada wielką wagę do wykorzystanych materiałów podczas produkcji swoich hulajnóg elektrycznych, które muszą się cechować niezawodnością i niezwykle wysoką trwałością. W firmie pracują jedynie najlepsi projektanci oraz "testerzy" ...

Firma Razor powstała w 2000 roku w Kalifornii. Głównym atutem firmy Razor jest to, że przykłada wielką wagę do wykorzystanych materiałów podczas produkcji swoich hulajnóg elektrycznych, które muszą się cechować niezawodnością i niezwykle wysoką trwałością. W firmie pracują jedynie najlepsi projektanci oraz "testerzy" z całego świata, którzy testują stare i nowe modele, aby najnowsze modele były jeszcze bardziej dopracowane. Warto zauważyć fakt, że firma Razor produkuje solidne produkty, aby sprostać każdej przygodzie.

Komu dedykujemy hulajnogi elektryczne marki RAZOR? Na pewno wszystkim profesjonalistą, jak i amatorom, którzy potrzebują w przyzwoitej cenie wysoką jakość, duże bezpieczeństwo oraz unikatowy design swojego upragnionego pojazdu elektrycznego podczas zmagań w miejskiej dżungli i nie tylko.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji