Przystawka, dostawka elektryczna do wózka inwalidzkiego

Segment pojazdów elektryczny zwanych jako przystawki, czy też dostawki elektryczne do wózków inwalidzkich z dnia na dzień rozwija się, dzięki najnowszym technologią akumulatorów litowo-jonowych. Przystawki elektryczne zdobywają popularność na całym świecie, a najnowsza technologia pozwoliła na uzyskanie lekkich, szybk...

Segment pojazdów elektryczny zwanych jako przystawki, czy też dostawki elektryczne do wózków inwalidzkich z dnia na dzień rozwija się, dzięki najnowszym technologią akumulatorów litowo-jonowych. Przystawki elektryczne zdobywają popularność na całym świecie, a najnowsza technologia pozwoliła na uzyskanie lekkich, szybkich oraz dających pokaźny zasięg dostawek do zwykłych wózków inwalidzkich ze sztywną ramą.


Najważniejszym atutem napędów elektrycznych jest niebywale prosty mechanizm montażu do manualnych wózków inwalidzkich oraz możliwość pokonywania kolejnych kilometrów w bardzo komfortowy sposób i to z prędkością osiągającą nawet 25 kilometrów na godzinę.Warto zauważyć, że wszystkie oferowane przez nas dostawki ważą w granicach od 12 do 20kg, dzięki temu sami jesteśmy w stanie spakować dostawkę do bagażnika naszego samochodu i być jeszcze bardziej mobilni i niezależni! Wygląd? Jesteśmy w 100% pewni, że wszystkie przez nas oferowane napędy elektryczne są zgrabne, kompaktowe i posiadają nietuzinkowy wygląd.

Kolejnym argumentem przemawiającym za napędami elektrycznymi do wózków inwalidzkich jest prosta w działaniu! Na kierownicach w naszych oferowanych dostawkach są duże wyświetlacze, które zapewniają dobrą widoczność m.in. prędkości, z jaką się poruszamy, dystansu, jaki przejechaliśmy, poziomu naładowania akumulatorów litowo-jonowych, czy też nawet zapewniają możliwość zmiany biegów (prędkości, z jaką chcemy się poruszać w danym czasie)!

W naszej aktualnej ofercie znajdziecie Państwo dwa rozwiązania technologiczne Polskich producentów zaczynając od miejskiej dostawki, a kończąc na napędzie terenowym.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów