Overfly

Firma OVERFLY została stworzona przez ludzi z pasją, dla których rower to styl życia. Z pasji do rowerów zespół kilkuosobowy wymyślił rower hybrydowy, który ma zmienić podejście ludzi do jednośladów. Rowery hybrydowe zostały przez Overfly tak zaprojektowane, aby dzięki nim dojazd do pracy, szkoły, czy też do sk...

Firma OVERFLY została stworzona przez ludzi z pasją, dla których rower to styl życia. Z pasji do rowerów zespół kilkuosobowy wymyślił rower hybrydowy, który ma zmienić podejście ludzi do jednośladów. Rowery hybrydowe zostały przez Overfly tak zaprojektowane, aby dzięki nim dojazd do pracy, szkoły, czy też do sklepu cieszył i relaksował użytkownika. Warto zwrócić uwagę na to, że rower hybrydowy to oszczędność czasu podczas jazdy po miejskiej dżungli.


Ważną uwagę możemy zwrócić na fakt, że firma nie buduję najszybszych rowerów elektrycznych, czy też największych z dużym zasięgiem, ponieważ głównym atutem rowerów hybrydowych jest połączenie najnowocześniejszej technologii z zaufaniem do własnych nóg, a to połączenie na pewno doprowadzi nas do celu!


Rowery hybrydowe marki OVERFLY dedykujemy wszystkim, którzy potrzebują „pomocy” podczas dojazdów do celu.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów