Koowheel

Marka Koowheel reprezentuje najwyższy standard wykonania urządzeń, produkty firmy Koowheel są bardzo wydaje oraz posiadają nowoczesny design. Dzięki niewygórowanym ceną firma może zaproponować konkurencyjne urządzenia do drogich marek, przy czym urządzenia marki koowheel nie odbiegają tak na prawdę jakością wykonania oraz rodzajem działan...

Marka Koowheel reprezentuje najwyższy standard wykonania urządzeń, produkty firmy Koowheel są bardzo wydaje oraz posiadają nowoczesny design. Dzięki niewygórowanym ceną firma może zaproponować konkurencyjne urządzenia do drogich marek, przy czym urządzenia marki koowheel nie odbiegają tak na prawdę jakością wykonania oraz rodzajem działania od swoich droższych konkurentów.


Warto zauważyć, że firmie zaufał nawet Kuba Klawiter, który jako jeden z nielicznych posiada i chwali ich topową deskorolkę elektryczną Koowheel Kooboard. Oferta Koowheel tak naprawdę z dnia na dzień się powiększa, a firma chcę trafić do bardzo szerokiego grona miłośników elektrycznych pojazdów.


Głównym atutem firmy Koowheel na pewno jest niebywała dbałość o jakość i szczegóły wszystkich detali ich pojazdów elektrycznych, a co najważniejsze koowheel dba, aby ich urządzenia były prostę w obsłudzę oraz ich części w miarę możliwości były tanie w wymianie, co możemy zauważyć na przykładzie deski elektrycznej koowheel kooboard ONYX, która posiada bardzo łatwe w wymianie modułowe silniki elektryczne w kołach.


Istotną informacją dla użytkowników Koowheel są niebywale liczne certyfikaty zaczynając od RoHS, a kończąc na TUV. Firma koowheel produkuję pojazdy elektryczne od 2009 roku, a ich sprzedaż poza granicą Polski w ciągu 3 lat wynosła ponad 700 tysięcy sprzedany urządzeń. Kolejnym ciekawym akcentem jest bardzo łatwy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu w bardzo atrakcyjnych cenach możemy dokupić np. dodatkowe akumulatory, czy też nowe koła.


Markę Koowheel rekomendujemy w szczególności użytkownikom, którzy potrzebują dużej dawki adrenaliny przy bardzo dobrej zabawie.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów