Hulajnogi elektryczne

To segment małych pojazdów, który znalazł wielu fanów i zmienia podejście do sposobu przemieszczania się w mieście. Hulajnogi elektryczne są szybkie (do 25km/h), bezpieczne oraz bardzo łatwo opanować na nich jazdę. Rozwiązania technologiczne w większości produktów są takie same. Silnik zazwyczaj montowany jest w tylnym kole, a manetka gazu typu ...

To segment małych pojazdów, który znalazł wielu fanów i zmienia podejście do sposobu przemieszczania się w mieście. Hulajnogi elektryczne są szybkie (do 25km/h), bezpieczne oraz bardzo łatwo opanować na nich jazdę. Rozwiązania technologiczne w większości produktów są takie same. Silnik zazwyczaj montowany jest w tylnym kole, a manetka gazu typu grip może być przekładana na lewą lub prawą stronę w zależności od preferencji użytkownika.

Hulajnoga Airwheel, czy Inmotion?

Różnica w urządzeniach pojawia się bardzo często w zakresie akumulatorów, pierwszym aspektem jest ich typ. W nowoczesnych rozwiązaniach znaleźć można technologię litowo-jonową, a w starszych typach akumulatory żelowe.

Różnicę można znaleźć również w ich montażu. Część producentów jak firma Airwheel wybrała opcję wyciąganego akumulatora, który można niezależnie ładować. Jest też duża grupa produktów z akumulatorami wbudowanymi w urządzenie.

Hulajnoga elektryczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które do pracy, szkoły czy sklepu pokonują krótkie odległości rzędu 1 – 8km. Hulajnoga to doskonała alternatywa dla samochodu, umila podróż, pozwala zaoszczędzić pieniądze, czas i nerwy związane z problemami z zaparkowaniem czy korkami.

Dlaczego hulajnoga elektryczna?

Kolejnym ciekawym aspektem jest możliwość składania hulajnogi oraz mała waga przez co można zabrać ją ze sobą do biura i podłączyć w pracy do ładowania. Bez wątpienia jest to grupa produktów, która sporo namiesza i zmieni podejście wielu osób do przejazdu do pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hulajnóg elektrycznych.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 50 z 58 elementów