Falcon

Szukasz nietuzinkowego pojazdu elektrycznego na wypady po mieście, a może na dojazdy do pracy? Mamy ciekawą propozycję! Pojazdy elektryczne najnowszej i prężnie rozwijającej się firmy Falcon PEV! Firma prezentuje jako jedna z nielicznych unikalne pojazdy elektryczne, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży pojazdów elektrycznych Fal...

Szukasz nietuzinkowego pojazdu elektrycznego na wypady po mieście, a może na dojazdy do pracy? Mamy ciekawą propozycję! Pojazdy elektryczne najnowszej i prężnie rozwijającej się firmy Falcon PEV! Firma prezentuje jako jedna z nielicznych unikalne pojazdy elektryczne, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży pojazdów elektrycznych Falcon PEV postanowiła zaprojektować idealnie skomponowane i kompaktowe pojazdy elektryczne, które zawiozą nas komfortowo do naszego celu nawet po nierównym terenie.


Wszystkie pojazdy firmy Falcon PEV posiadają wytrzymałą konstrukcję oraz idealnie dobrany markowy akumulator, który pozwoli nam na pokonywanie sporej ilości kilometrów na jednym pełnym ładowaniu. Wszystkie pojazdy elektryczne marki Falcon PEV posiadają mocne i wytrzymałe bezszczotkowe silniki, które oscylują mocą od 500W do nawet 3000W! Warto zwrócić też uwagę na to , że firma Falcon PEV produkuję urządzenia elektryczne nie tylko pod swoim brandem, lecz nawet dla firm takich jak Ninebot, Inmotion, czy też Xiaomi! Gwarantuje to nam, że wszystkie pojazdy elektryczne firmy są wykonane z wysoką jakością i będą służyły wiele lat bez awaryjnie.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów