Ecobike

Rowery elektryczne to nowa grupa produktów która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Powodów przez które to e-rowery są tak często wybierane jest bardzo wiele. Dla jednych rowery elektryczne są znakomitym środkiem transportu do pracy, pozwalającym ominąć korki i przyjechać w dobrej formie do miejsca zatrudnienia. Inni z kolei wo...

Rowery elektryczne to nowa grupa produktów która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.

Powodów przez które to e-rowery są tak często wybierane jest bardzo wiele. Dla jednych rowery elektryczne są znakomitym środkiem transportu do pracy, pozwalającym ominąć korki i przyjechać w dobrej formie do miejsca zatrudnienia. Inni z kolei wolą przy tym samym wysiłku pokonać 2 krotnie dłuższą trasę dzięki czemu zobaczyć więcej ciekawych miejsc.

Rowery elektryczne to bez wątpienia przyszłość, przyszłość w której uczestniczą Polskie firmy. Jedną z pierwszych firm, która skupiła się tylko i wyłącznie na tym segmencie jest marka Ecobike. Polska firma z Wrocławia wprowadza w całej Europie do sprzedaży rowery elektryczne miejskie, górskie, trekkingowe ora składane.

Dzięki rozsądnej cenie, odpowiedniej jakości oraz skupienie tylko na e-rowerach firma Ecobike przebiła się wśród światowych potentatów i stała się jedną z kluczowych marek nie tylko w Polsce lecz również w Europie.

Dodatkowym atutem przy wyborze rowerów Ecobike jest wielo-wariantowość. To klient wybiera najlepszy rower do jego potrzeb a następnie dobiera akumulator o odpowiedniej pojemności.

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów