Deskorolki elektryczne

To miejsce na swiatpojazdow.pl przeznaczone jest dla pasjonatów oraz osób które szukają nowych wyzwań i w gruncie rzeczy poprostu dobrej zabawy. W grupie deskorolek elektrycznych znajdziemy dwa typy produktów. Są to cztero-kołowe deskorolki zbliżone do znanych z dzieciństwa deskorolek oraz zupełnie nowy produkt, kt&oa...

To miejsce na swiatpojazdow.pl przeznaczone jest dla pasjonatów oraz osób które szukają nowych wyzwań i w gruncie rzeczy poprostu dobrej zabawy. W grupie deskorolek elektrycznych znajdziemy dwa typy produktów. Są to cztero-kołowe deskorolki zbliżone do znanych z dzieciństwa deskorolek oraz zupełnie nowy produkt, który zachwycił świat, czyli hoverboard. Dla osób, które szukają jednak typowych hoverboardów, których stosy możemy znaleźć w supermarketach mamy złe wiadomości. swiatpojazdow.pl to miejsce, w którym znaleźć można tylko najlepsze wyselekcjonowane produkty, a hoverbordy takimi nie są. Mamy za to świetne propozycje o odpowiedniej jakości i z szerszym zastosowaniem.

Rodzaje deskorolek

Deskorolki elektryczne: większość z elektrycznych desek wyposażona jest w silnik bezszczotkowy o mocy od 150W. Waga sprzętu zależna jest od akumulatora. W tej kwestii podobnie jak w innych naszych produktach jest wiele możliwości, a pojemność akumulatora należy dobrać do swoich potrzeb i finansowych możliwości. Sterowanie prędkością odbywa się poprzez pilot, który trzymany jest w ręce. Natomiast ruchami swojego ciała wykonujemy skręty.

Hoverboardy: oparte na systemie żyroskopowym małe Segway’e, w których sterowanie odbywa się poprzez balans ciałem. Po wychyleniu ciała do przodu pojazd otrzymuje odpowiedni sygnał od systemu żyroskopowego i na podstawie stopnia wychylenia nadaje urządzeniu odpowiednią prędkość. Nauka jazdy jest bardzo krótka i daje wiele radości. 

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów