Dlaczego Fatbike firmy Scoopper?Szerokie opony zastosowane w naszych rowerach nadają pojazdom niecodziennego wyglądu, podkreślając ich wyjątkowość i charakter.

Dlaczego fatbike?

Komfort jazdy

Dzięki dużym, 4-calowym oponom możemy dostosować rower do warunków terenu poprzez zróżnicowany poziom napompowania , a dzięki temu przejmują one rolę dodatkowych amortyzatorów.

Dodatkowo w naszych flagowych Cruiser'ach siodełko ma amortyzowaną sztycę o regulowanej twardości, zaś nasz składany rower Folding ma przednie amortyzatory amerykańskiej firmy Mozzo, co pozwala na komfortową jazdę nawet w trudnym terenie.

Dlaczego fatbike?

Funkcjonalność

Rower typu FATBIKE w połączeniu z mocnym i niezawodnym silnikiem elektrycznym, jak żaden inny odnajduje się na niestandardowych nawierzchniach.

Mokre, jesienne liście czy nawet zaśnieżona trasa lub piaszczysta droga nie będą żadną przeszkodą, aby w bezpiecznych i komfortowych warunkach cieszyć się swoim pojazdem i czerpać z jazdy nieopisaną przyjemność niezależnie od pory roku.

Dlaczego fatbike?

Bezpieczeństwo

Lepsza przyczepność i efektywniejsze wspomaganie, pozwalają bezpieczniej poruszać się po ścieżkach rowerowych, drogach publicznych czy leśnych bezdrożach.

Dlaczego fatbike?

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod