Automatyczny wieszak rowerowy WheelyliftDla niektórych osób argumentem, żeby nie jeździć rowem jest brak miejsca na niego w garażu. Nawet fani dwóch kółek i zdrowego trybu życia mają czasem problem z przechowywaniem swoich rowerów, zwłaszcza zimą. Jednak dzisiaj istnieją nowe rozwiązania, dzięki którym przechowywane rowery mogą zajmować naprawdę mało miejsca. Jednym z nich jest Automatyczny wieszak rowerowy Wheelylift

Czym wyróżnia się Wheelylift?

Wieszaki rowerowe nie są nowością. Od dawna można kupić różnego rodzaju modele w sklepach. Problemem jest to, że w wielu przypadkach powieszenie roweru na takim wieszaku nie jest proste. Wręcz przeciwnie potrzeba sporo siły, żeby rower unieść i móc zawiesić.

Natomiast Wheelylift jest automatycznym wieszakiem rowerowym. Po prostu wsadzasz koło w uchwyt wieszaka, a następnie przy użyciu minimalnej siły ustawiasz rower w pozycji pionowej. Zobacz jak proste jest to w użyciu:
https://youtu.be/ktzslmRpC-0

Automatyczny wieszak rowerowy Wheelylift

Dla kogo jest automatyczny wieszak rowerowy Wheelylift?

Jest to sprzęt, dla osób które mają problem ze znalezieniem miejsca w garażu na przetrzymywanie rowerów. Dzięki temu wieszakowi:

  • • Być może uda Ci się znaleźć dodatkowe miejsce w garażu, ponieważ rower postawiony w ten sposób zajmuje mniej miejsca.
  • • Możesz trzymać rowery na zewnątrz, ponieważ prezentują się ładnie i zajmują mało miejsca. Musisz tylko przymocować wieszak na ścianie zewnętrznej budynku.

Organizacja miejsca w swojej prywatnej przestrzeni to jedno. Jednocześnie taki wieszak na rowery świetnie sprawdzi się też w firmach, które zapewniają swoim pracownikom pomieszczenia do bezpiecznego przechowywania rowerów.

Automatyczny wieszak rowerowy Wheelylift

Dlaczego warto zainwestować w wieszak rowerowy w firmie?

W niektórych firmach już można spotkać specjalne miejsca, w których pracownicy mogą zostawić swój rower, albo hulajnogę elektryczną. Niestety w wielu przypadkach są to klasyczne stojaki rowerowe.

Takie rozwiązanie utrudnia korzystanie z garażu kolejnym osobom, ponieważ te muszą omijać inne rowery. W przypadku automatycznego wieszaka rowerowego Wheelylift rowery będą zajmować zdecydowanie mniej miejsca. Dzięki temu poruszanie się po takim garażu będzie znacznie prostsze. Wszyscy pracownicy ceniący zdrowy tryb życia z pewnością to docenią.

Automatyczny wieszak rowerowy Wheelylift

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod