Dla kogo hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365?Xiaomi jest firmą, którą pokochało wielu Polaków. Ich telefony wyróżniają się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jednak Xiaomi posiada znacznie szerszą gamę produktów. W ich ofercie znajdziemy laptopy, drony, autonomiczne odkurzacze, czy też bohaterkę dzisiejszego odcinka – hulajnogę elektryczną Xiaomi Mijia M365.
Czy jest ona tak samo dobra, jak inne produkty tej firmy? Przekonajmy się o tym.

Wygląd i podstawowe informacje

Xiaomi Mijia M365 została wykonana w minimalistycznym stylu. Większość śrub jest ukryta, a cała konstrukcja robi wrażenie prostej i eleganckiej. Przeszkadzać może tylko skrócona instrukcja obsługi w języku chińskim obok przycisku włączania. Psuje ona minimalistyczny wygląd urządzenia i (o ile nie znasz Chińskiego) jest niepotrzebna. Dodatkowo obsługa hulajnogi jest tak prosta, że nie trzeba mieć cały czas pod ręką instrukcji.

Hulajnoga została wyposażona w światło z przodu, które pozwala doświetlić drogę, którą się poruszamy. Ponadto z tyłu jest światło stopu, dzięki któremu inni użytkownicy ruchu będą wiedzieli o tym, że hamujesz.

Warto również wspomnieć o czasie ładowania baterii. Waha się on w przedziale 4-5 godzin. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę możliwości, które daje.

Xiaomi mijia m365

Możliwości Xiaomi Mija M365 i komfort z jazdy

Maksymalna prędkość w trybie normalnym to 25 km/h, w trybie ECO to 18 km/h. Jej zasięg to aż 30 kilometrów. Jak papierowe parametry przekładają się na realne osiągnięcia? Tak jak w przypadku wszystkich pojazdów tego typu – wpływ ma to, jakim ciężarem jest obciążona. Jednocześnie nawet przy osobach ważących 80-90 kilogramów rozwija ona prędkość powyżej 20 km/h.

Natomiast jeżeli chodzi o komfort jazdy, to stoi on na bardzo wysokim poziomie. Pokonywanie prostych nierówności, czy też mniej stromych podjazdów nie stanowią żadnego wyzwania dla hulajnogi. A gdy chcemy ją przenieść, to możemy ją po prostu złożyć, to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie.

Nawet osoby korzystające pierwszy raz z takich urządzeń nie powinny mieć problemu z jazdą na niej. Pod tym względem pokonuje ona różne deski elektryczne, które mogą dostarczyć bardziej ekstremalnych doznań, ale jazda na nich wymaga większych umiejętności.

Xiaomi mijia m365

Dodatkowe funkcje

Korzystając z hulajnogi Xiaomi mamy dostęp do dedykowanej aplikacji. Dzięki niej mamy informacje o aktualnej prędkości, przebytym dystansie, czy też dokładnym stanie naszej baterii. Dodatkowo mamy możliwość ustawienia tempomatu, dzięki któremu hulajnoga będzie osiągała tylko określoną prędkość. Jest to wygodne rozwiązanie, gdy np. uczymy się jeździć i nie chcemy osiągać zbyt dużych prędkości.

Również tryb nocny jest bardzo wygodny, ponieważ pomaga doświetlić drogę przed nami. Potrafi być przydatny również w miastach.

Xiaomi mijia m365

Dla kogo jest hulajnoga od Xiaomi?

Nie jest ona z pewnością przeznaczona dla dzieci, to sprzęt typowo dla dorosłych ze względu na wymiary i wagę. Przyda on się osobom, które po prostu cenią komfort i wygodę. Duży zasięg, wygodna jazda i atrakcyjny wygląd – to wyróżnia hulajnogę Xiaomi na tle innych pojazdów elektrycznych.

Jeżeli szukasz sprzętu, dzięki któremu będziesz się szybciej i wygodniej poruszał, to Xiaomi Mijia M365 sprawdzi się idealnie. Nie jest to jednak pojazd dla osób, które szukają niezapomnianych wrażeń.

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod