Stacje ładowania

Stacje ładowania samochodów oraz pojazdów elektrycznych to innowacyjne i estetyczne stacje z dużą mocą, które zapewniają ładowanie naszych pojazdów w krótkim czasie.

Najważniejszymi atutami stacji ładowania są niewielkie gabaryty oraz nowoczesny wygląd, który komponuję się z otoczeniem. Stacje są przygotowane do montażu w warunkach domow...

Stacje ładowania samochodów oraz pojazdów elektrycznych to innowacyjne i estetyczne stacje z dużą mocą, które zapewniają ładowanie naszych pojazdów w krótkim czasie.

Najważniejszymi atutami stacji ładowania są niewielkie gabaryty oraz nowoczesny wygląd, który komponuję się z otoczeniem. Stacje są przygotowane do montażu w warunkach domowych oraz miejscach publicznych takich jak: firmy, garaże przydomowe, komunikacja miejska, parkingi, miejsca postojowe przy autostradach, stacje benzynowe, lotniska, stacje serwisowe, stacje kolejowe, czy też miejska infrastruktura.


Wszystkie stacje ładowania spełniają normy polskie, europejskie i światowe. Wszystkie stację posiadają Europejskie standardy szybkiego ładowania takie jak: CHAdeMO, CCS, AC, które gwarantują naładowanie każdej marki samochodu elektrycznego.


Główną zaletą nowoczesnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych w miejscach publicznych oraz firmach jest możliwość przypisania użytkowników do kart typu RFID, które zapewniają kontrolę nad korzystaniem z Twojej stacji ładowania. Dzięki RFID możesz dokładnie określić kto, kiedy i ile będzie mógł korzystać ze stacji. Na podstawie pomiarów dostępnym w oprogramowaniu możesz obciążać klienta dowolną kwotą za korzystanie z stacji ładowania.


Warto zauważy, że wszystkich stacjach ładowania pojazdów elektrycznych obsługa jest intuicyjna, wystarczy podłączyć samochód elektryczny do gniazda ładowarki, przyłożyć kartę RFID, wrzucić monety, połączyć się urządzeniem mobilnym lub zapłacić za kWh kartą płatniczą i gotowe!

Zwiń

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów